CCI Tanıtım

Hakkımızda
Coca-Cola İçecek (CCI), Türkiye, Pakistan, Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Ürdün, Irak, Suriye, Tacikistan ve Özbekistan’da faaliyet gösteren çok uluslu bir içecek şirketidir. The Coca-Cola Company markalarından oluşan gazlı ve gazsız içeceklerin üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştiren CCI, Coca-Cola sistemindeki en önemli şişeleyicilerden biridir. 11 ülkede 430 milyon tüketiciye 10.000’e yakın çalışanımız ile hizmet etmekten gurur duyuyoruz. 11 ülkeden tek takım ruhu altında bir araya gelen çalışanlarımız sayesinde hedeflerimize ulaşıyor; bunu yaparken her zaman temel değerlerimiz olan tutku, hesap verebilirlik, takım çalışması ve doğruluğa uygun hareket ediyoruz. CCI olarak temel organizasyon ve liderlik yetkinliklerine sahip, çeşitlilik gösteren, kapsayıcı ve ilham veren en iyi iş yeri olmayı hedefliyoruz. Bir yandan faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde hızlı tüketim sektörünün en iyi şirketi olma vizyonuyla ilerlerken bir yandan da coğrafyamız dahilindeki toplumlarda yaşayan herkes için değer yaratmaya çalışıyoruz. Çevresel ayak izimizi azaltmak için her yıl yeni hedefler koyuyor ve bu hedeflerimize ulaşıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde toplumların acil ihtiyaçlarına yönelik kapsayıcı ve katılımcı sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyoruz.

Biz Kimiz? #proudlycci
CCI hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için; “cci.com.tr”.

CCI’ın Değer Yaratma Yolculuğunda Bize Katılın!

CCI Summer Fest Yaz Stajı Programı:
CCI Summer Fest Yaz Stajı Programı lisans 2. ve 3. sınıf öğrencileri için içeriği online eğitimlerle zenginleştirilerek tasarlanmış gelişim odaklı bir staj programıdır. Temmuz-Ağustos aylarında 30 iş günü süreyle gerçekleştirilen bu program boyunca üst yönetim ve departman yöneticileriyle bir araya gelerek CCI’ı yakından tanıyacak ve buradaki iş hayatını deneyimleme imkanı yakalayacaksınız. Aynı zamanda size özel belirlenen konular üzerinde çalışarak proje deneyimini elde edeceksiniz.
CCI’ın güçlü takım ruhunu yaşamak için eğlenceli aktivitelere katılmaya hazır olun! Başvurular Mart 2022’de!

CCI Summer Fest Digital Edition 2020

CCI Next Talent Genç Yetenek Programı:
CCI Next Talent lisans son sınıf öğrencileri için özel olarak tasarlanmış ödüllü bir genç yetenek programıdır. Yarı zamanlı çalışma süreleri boyunca bir gelişim programına dahil olarak eğitim, webinar, workshop içeriklerinden faydalanan Next Talentlar aynı zamanda baştan sonra bir proje yürütme deneyimi de elde ederler. Next Talent ile sen de CCI’da yarı zamanlı çalışma fırsatı bulabilir, mezuniyetinden önce tam zamanlı iş imkanı yakalayabilirsin! Başvurular Ağustos 2022’de!
Are you ready to be the NEXT?
CCI Next Talent Program Sayfası
CCI Next Talent Programı Nedir?
CCI Next Talent Genç Yetenek Programı 2019’da neler yaşandı?

CCI’lılardan Mesajınız Var!

▪ Hazel Özyol (İnsan Kaynakları Uzmanı, 2020 Next Talent): “CCI’a ilk adımımı yaz stajı programıyla 2019’da attım ve ardından yolculuğum Next Talent programıyla devam etti. Şimdiyse hikayemi İnsan Kaynakları Uzmanı olarak sürdürmekteyim. Bu yolculukta inisiyatif kullanabilmek, risk alabilmek ve karşılaştığım engeller karşısında durmadan ilerlemek konusunda çok önemli kazanımlar elde ettim. Siz denemek, ulaşmak, görmek istedikçe CCI’da bunu yapmak mümkün!”

▪ Hakan Barça (Üretim Mühendisi, 2019 Next Talent): “CCI, değer olgusunun gerçek tanımını çalışanlarına aşılayarak bir sürecin oluşumunda ve gelişiminde hiçbir fark gözetmeksizin herkesin dahil olmasını sağlıyor. Değer katma, bundan da öte bir değer olma konusunu yansıtarak size takımın etkin bir parçası olduğunuzu hissettiriyor.”

▪ Fatih Arslantürk (Tedarik Zinciri Uzmanı, 2019 Part-time): “CCI ile olan bağlantım lisans bitirme projem ve Anadolu Grubu fikir yarışması BiFikir KAP finalisti olma sürecim ile başladı. Bu süreçler CCI’da yarı zamanlı çalışma olarak devam etti. Şu anda ise Tedarik Zinciri ekibinde Tedarik Zinciri Uzmanı olarak çalışmaya devam ediyorum. FMCG’de en iyi şirket olması bir yana, iş yaşamına yeni adım atanlar için adeta bir okul.”

▪ Berna Şarapçı (Ürün Müdürü, 2017 Stajyer): “CCI, yaptığım her işe nasıl daha fazla değer katabileceğimi ve tek takım ruhuyla neleri başarabileceğimi keşfetmemi sağlayan kocaman bir aile. 4 sene önce stajyer olarak ilk adımımı attığım bu ailede hala öğrenmeye ve yaratıcı projeler geliştirerek birlikte fark yaratmaya devam ediyoruz. CCI ailesinin bir parçası olarak hem müşterilerimizin hem de tüketicilerimizin değerli anlarını bizimle paylaştığını görmek her zaman gurur verici.”

▪ Murat Can (Özel Müşteriler Yöneticisi, 2016 Stajyer): “CCI Kariyerim 2016 yılında “Sahada Hareket Var” programı ile başladı. Program bitiminde indirim marketleri kanalında Satış Stajyeri olarak başladım; bu 3 aylık staj döneminde Satış Departmanı görev tanımını ve bir organizasyondaki birimlerin sorumluluklarını öğrendim. Benim için çok yararlı olup gelecekte başlayacak olan iş hayatım için önemli bir oryantasyon süreci oldu.” 

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar için Kariyer Fırsatlarımız:
CCI olarak öğrenciler ve yeni mezunlar için birçok kariyer fırsatı sunmaktayız.

Yeni mezun:

Satış, Finans, İnsan Kaynakları, Tedarik Zinciri, Dijital Teknolojiler, Kurumsal İlişkiler ekiplerimizde yeni mezunların başvurularını beklediğimiz pozisyonlarımız yıl içerisinde çeşitli zamanlarda açılmaktadır.

Üniversite öğrencileri:

CCI Summer Fest Yaz Stajı ve CCI Next Talent Genç Yetenek
programlarımız haricinde yıl içerisinde çeşitli departmanlarımızda part-time pozisyonlarımız açılmaktadır. Tüm açık ilanlarımız için cci.com.tr/kariyer üzerinden başvurlarınızı iletebilirsiniz!