AYGAZ Tanıtım

A1961 yılında kurulan Aygaz, Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketidir. Bugün Aygaz, LPG’nin üretimi, temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz ve ürünlerin üretimi ile satışını kapsayan tüm süreçleri gerçekleştiren tek LPG şirketidir. Koç Topluluğu’ndan aldığı güçle “Tüketiciye En Yakın Şirket” olma hedefini kendine ilke edinen Aygaz, Türkiye’nin 81 ilinde ve 4 bine varan tüpgaz bayi ve otogaz istasyonu ile ülkenin her köşesine kesintisiz hizmet götürmektedir. Geniş dağıtım ağı sayesinde her gün 60 binin üzerinde eve girerken 1 milyona yakın araç da Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle sektörde 58 yıldır liderliğini sürdürmektedir. Aygaz, LPG sektöründe faaliyet gösteren halka açık ilk ve tek şirkettir.

Staj programı QR Kod için;

Aygaz 2022 Online Yaz Staj Program’ında yerini almak ve #bildiğindenfazlası’nı deneyimlemek için ekranda yer alan QR kodu okut ve başvurunu tamamla!

Aygaz’ın ana işkolu LPG olmakla birlikte farklı işkollarında iştirak şirketleri bulunmaktadır. Aygaz Doğal Gaz, Anadoluhisarı Tankercilik, Akpa, Balkaynak, Entek, Eyaş, Opet-Aygaz Gayrimenkul ve Sendeo iştirakleri arasında yer almaktadır.